LOTUS AKCE 2019

těšíme se na setkání

LOTUS DAY

V MOSTĚ

11.7.2019 

LOTUS DAY se bude konat 11.7. od 14 do 18 hodin na závodním okruhu v Mostě. 

Akce je určena jak pro majitele vozů Lotus, tak pro všechny, kteří zvažují koupi Lotusu a chtějí zažít, co tato skvělá auta na okruhu umí.

Na okruhu bude vždy max. 10 aut a okruh je pro nás exkluzivně uzavřen. Jezdci se budou střídat po dvaceti minutách, každý může absolvovat 80 minut jízdy.

Pro všechny účastníky akce bude připraveno malé pohoštění. K dispozici máte 5 boxů, kde bude připraveno zázemí.

Startovné:

pro majitele vozů LOTUS 3.900 Kč, ostatní značky 4.490 Kč

 NORDSCHLEIFE EXPERIENCE

15.-19.8.2019 

LEGENDÁRNÍ ZÁVODNÍ OKRUH

čtvrtek  příjezd, jízdy večer 
pátek přes den doplňkový program, jízdy večer
sobota jízdy celý den
neděle jízdy celý den

pondělí návrat

Každému zájemci bude k dispozici komplexní balíček služeb:

•Důkladná teorie jízdy zatáčku po zatáčce •Praktické školení instruktora z pozice spolujezdce •Taxi jízda v instruktorských vozidlech v limitním tempu •Řízení vašich vozidel instruktorem pro učební účely •Transport až 10 vozidel odtahovými soupravami tam a zpět •Zajištění společného ubytování všech účastníků •

více informací k akci najdete zde:

Pokud máte zájem o další informace, obracejte se telefonicky na pana Jiřího Picha, tel: 602 227 644 

přihlásit na akce se můžete přes formulář umístěný níže

PŘIHLÁŠKY ZDE:

pro přihlášení na akci je nutné vyplnit všechny údaje, Vaši účast Vám následně potvrdíme mailem, pokud se Vám nedaří formulář vyplnit, zasílejte přihlášky mailem na: vera.dudova@lotuscarpraha.cz


Souhlas s uchováváním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení

Zaškrtnutím políčka "Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely" vyjadřujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováváním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v kontaktním formuláři pro marketingové účely poskytovatele. Poskytovatelem je společnost Norte Premium, s.r.o., IČ 05193991. Marketingovými účely se rozumí zejména nabízení výrobků a služeb, zasílání informací o pořádaných akcích, novinkách a dalších aktivitách poskytovatele. Podle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, máte právo přístupu k osobním údajům, které se vás týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci.

Dále vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení poskytovatelem prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, v platném znění, a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 20ti let. Udělení souhlasu je dobrovolné. Své souhlasy máte právo kdykoli odvolat, a to e-mailem na adresu info@lotuscarpraha.cz. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení poskytovateli.

Poskytovatel nebude předávat poskytnuté osobní informace a poskytnuté souhlasy žádným třetím osobám.