DRIVING ACADEMY

TO THE
LIMIT

Navštivte Lotus Driving Academy v Hethelu v Norfolku – domov Lotus Cars od roku 1966.

LDA nabízí oživení jedinečného a vzrušujícího zážitku z řízení Lotusu v kontrolovaném a bezpečném prostředí. Posaďte se za volant zcela nové Emiry, posledního benzinového sportovního vozu od Lotusu. Emiru budet řídit na kultovní 2,2 mílové testovací dráze v Hethelu. 

Každý si zde najde to své, ať už jste nikdy předtím neřídili sportovní vůz nebo jste zkušený závodník, který chce zlepšit své časy na kolo. Tým profesionálně kvalifikovaných instruktorů LDA vás provede od základů traťového řízení až po zvládnutí pokročilých technik ovládání auta, které vám pomohou při každodenním silničním provozu.

"After many years of working with the Lotus Driving Academy team, I am really excited to return this year with the new Lotus Emira. It's an amazing performance machine that really helps you learn how to get the most out of driving a modern sports car, both on the road and on the track. "

MARTIN DONNELLY, LOTUS F1 DRIVER AND LDA INSTRUCTOR 

Navštivte LDA v Hethelu a budete mít příležitost dozvědět se více o legendární historii Lotusu. Poznejte Lotus blíže, navštivte Classic Team Lotus nebo si prohlédněte transformaci Lotusu a projďete si montážní halu vozů Emira.

ZÁVODNÍ OKRUH V HETHELU

Od roku 1942 do 1945 během 2. světové války místo sloužilo jako přistávací plocha pro letadla. Skupina Lotus sem přesunula své sídlo až v roce 1966. Části vzletových a pojezdových drah byly upraveny jako závodní okruh, který mohl být použit pro testování vozů, které řídili jezdci jako Clark, Rindt, Fittipaldi a Senna.

Celý komplex nedávno prošel kompletní rekonstrukcí. Závodní okruh je dlouhý 3,5 km, široký více jak 12m a splňuje normy FIA. Lotus Test Track kombinuje řadu technických prvků. Byl navržen tak, aby zde jezdci Lotus mohli rozvíjet své řidičské dovednosti a vyzkoušeli si, kam sahají limity vozů Lotus v praxi.