LICENCE LOTUS

Licence Lotus vám dává jedinečnou příležitost prožít 3 tréninkové dny pod vedením týmu  instruktorů a odborníků Lotus Driving Academy.

Tento produkt je ideální pro ty z vás, kteří chtějí v průběhu jednoho víkendu rychle zvýšit svou schopnost řídit svůj sportovní vůz Lotus.

V šesti hodinách výukových jízd zažijete hloubkovou výuku a osobní koučování od odborníků z oblasti Lotus. Pomohou vám pochopit jízdní techniku a ideální závodní stopy, čímž získáte pevný základ znalostí a chápání dynamiky vozidla Lotus a jízdy na trati. 

To je to, co dělá tuto zkušenost odlišnou od jakékoli jiné; opravdu přicházíte do domova vozidel Lotus učit se od mistrů jako je Martin Donnelly - bývalý automobilový závodník a pilot Formule 1.

Mezi jízdami mohou hosté Lotus Driving Academy relaxovat v salonku Clubhouse, který se nachází v historické řídící věži letiště. Také mohou navštívit impozantní výrobní závod Lotus nebo dědictví dílny Classic Team Lotus, které jsou pohodlně umístěny v blízkosti závodního okruhu.   

- LOTUS LICENCE -

obsahuje 3 dny intenzivního školení pro řidiče zahrnující :

Řízení vozů Lotus 

6 hodin výuky 1: 1 za volantem 

Koučing v učebně a osobní poradenství odborníků 

Oběd a občerstvení 

Osobní hodnocení a osvědčení každý den

Exkluzivní Lotus Driving Academy taška s promo předměty


Cena £1.599 *

*v ceně nejsou zahrnuty náklady na dopravu a ubytování

ZÁVODNÍ OKRUH V HETHELU

Od roku 1942 do 1945 během 2. světové války místo sloužilo jako přistávací plocha pro letadla. Skupina Lotus sem přesunula své sídlo až v roce 1966. Části vzletových a pojezdových drah byly upraveny jako závodní okruh, který mohl být použit pro testování vozů, které řídili jezdci jako Clark, Rindt, Fittipaldi a Senna.

Celý komplex nedávno prošel kompletní rekonstrukcí. Závodní okruh je dlouhý 3,5 km, široký více jak 12m a splňuje normy FIA. Lotus Test Track kombinuje řadu technických prvků. Byl navržen tak, aby zde jezdci Lotus mohli rozvíjet své řidičské dovednosti a vyzkoušeli si, kam sahají limity vozů Lotus v praxi.

— Máte zájem o získání LICENCE LOTUS —

napište nám a my Vám poradíme nebo zarezervujeme termín: