Váš LOTUS si zaslouží pravidený servis

12.04.2024

Sezóna se blíží, důležité je nezapomínat na pravidelný servisLotus a Lotusáci jsou trochu "jiný druh". Na akce na okruhu přijíždí brzy ráno, v době zahájení akce nasednou do svých Lotusů a překvapivě pro všechny majitele jiných vozů, krouží na okruhu celý den a průběžně zajíždí skvělé výsledky. Večer po akci nasednou do Lotusu a v momentě, kdy všichni ostatní nakládají své sportovní vozy na přívěsy, tak Lotusák odjíždí po své ose v klidu domů s úsměvem na tváři.

To sebou však nese rizika, na která je důležité myslet. Jízda na okruhu je pro vozidlo velkou zátěží a po každé akci nebo před každou následují akcí by měl být vůz prohlídnut a zkontrolován v autorizovaném servisu. Tímto jednoduchým krokem předejdete všem možným komplikacím, ke kterým může docházet, když tento krok přeskočíte nebo odložíte. Dbejte prosím tedy na pravidelný servis a dejte svému Lotusu péči, jakou si zaslouží.

Pokud váš Lotus není okruhový závodník, ale jen letní pohodář, nezapomeňte mu dát pravidelný servis před sezónou. Počítejte také s tím, že máme omezenou kapacitu, respektive Vlasta má jen jedny ruce a když začne sezóna, opravdu se nenudí. Objednávejte se tedy na servis s dostatečným předstihem, abychom měli na vše dostatek času a prostoru. Blíží se hezké dny, odzimujte svůj Lotus a vyrazte na malý výlet prověřit, v jakém je stavu. Předejdete tím situacím, kdy chcete jet na víkend na nějakou akci a před odjezdem zjistíte, že vám nejde např.klimatizace. Řešit pro nás takové věci v pátek odpoledne či o víkendu tuto sezónu nebude možné. Doufáme, že nás pochopíte a objednáte se do servisu vždy s dostatečným předstihem. V ten moment na vás budeme mít prostor a budeme se vám věnovat s potřebnou péčí.

Na servis se objednávejte zde: Jakub Hayden, 608 511 323 – Vlastovi prosím uvolněte ruce, je mnohem důležitější, aby v nich držel nářadí ne telefon, přeci jen je to skvělý mechanik, žádný pracovník call centra.

V případě, že potřebujete jakoukoliv konzultaci, obracejte se na Jiřího Picha, tel: 602 227 644

PŘEJEME VÁM V SEZÓNĚ 2024 SPOUSTU UJETÝCH KILOMETRŮ BEZ NEHOD
Váš tým LOTUS CAR PRAHA