LITE BLOX LB20XX inteligentní a lehká baterie určená pro vozy Lotus

12.04.2024

LITE BLOX LB20XX je revolučním prvkem pro váš vůz Lotus, který není jen baterií, je to inteligentní lehká baterie. Tato inovace přináší nejen úsporu hmotnosti, ale také vynikající výkon a spolehlivost.

Nechte se unést touto technologickou lahůdkou a zkuste nový standard v oblasti automobilových baterií s LITE BLOX LB20XX!

Díky bezdrátové aplikaci můžete snadno monitorovat stav baterie a nastavit parametry podle vašich preferencí. Už se nemusíte starat o složité údržbové rutiny, protože baterie LITE BLOX LB20XX je bezúdržbová.

.

LITE BLOX LB20XX je chytrá a lehká baterie určená pro vozy Lotus.

Na hmotnosti ušetříte až 20 kg. Plug&play design zajišťuje jednoduchou instalaci do všech Lotusů. Díky bezdrátové aplikaci máte neustálý přehled o stavu baterie ze svého chytrého telefonu. Inteligentní systém BMS se postará o bezúdržbový provoz a ochranu před přetížením, podpětím nebo krádeží vozidla.

LITE BLOX LB20XX - OHROMUJÍCÍ INOVACE V OBLASTI AUTOBATERIÍ

Hlavní vlastnosti této lehké výkonné autobaterie LITE BLOX LB20XX jsou následující:

Ušetříte 15-20 kg na hmotnosti ve srovnání se standardní baterií (35-55 Ah).

Jednoduchá plug&play náhrada, která je vhodná pro všechny Lotusy.

Bezdrátová aplikace pro monitorování dat přes chytré telefony.

Bezúdržbová díky inteligentnímu systému BMS, který chrání baterii před přepětím, podpětím, přehřátím, podchlazením, nadproudem a zkratem.

Inovativní a chytrá elektronika umožňuje ovládání baterie pomocí chytrého telefonu. Pomocí aplikace I.K.O.S. můžete baterii efektivně odpojit od vozidla v případě přetížení. Aplikace A.V.A.T. pak okamžitě vypne baterii při pokusu o krádež vozidla.

Používá nejnovější technologii článků (LITHIUMWERKS ANR26650M1B 2022).

Nabízí rychlé nabíjení, což je ideální pro systém Start-Stop.

Doba použitelnosti i bez průběžného nabíjení je více než 200 dní, má minimální samovybíjení, když není používána.

Díky inovativnímu konceptu a prvotřídním materiálům je bezpečná pro použití v jakémkoliv automobilu.

Byla testována v profesionálním motorsportu společně s FIA a je registrována pod číslem 11/LI/19.

Je navržena a ručně vyrobena v Německu a má 5letou prodlouženou záruku na materiál.

Parametry LITE BLOX LB20XX jsou následující:

- Hmotnost: 2000 g

- Rozměry: 202 x 123 x 100 mm (D x Š x V)

- Pracovní napětí: 13.2V / 15.2V (Nom / Max)

- Kapacita: 13.0 Ah / Odpovídá standardní 35-55 Ah (Nom / Pb-eq)

- Startovací proud: 250 A / 750 A (trvalý / špičkový @RT)

- Životnost: 3-5x delší ve srovnání s OEM baterií

LITE BLOX LB20XX se doporučuje používat v vozidlech se 4-8 válcovými motory s objemem 2500-4000 ccm. Je ideální pro každodenní používání vozidla s dobu odstávky 2-4 týdny. Je vhodná pro sportovní vozy, super vozy, hyper vozy, závodní vozy, tuningová auta, lodě a další aplikace s inteligentní správou baterie (IBS / IAC) včetně systému rekuperace (KERS).

Společnost LITE BLOX je vývojovou společností zaměřenou na lehké strojírenství a již téměř 10 let poskytuje inteligentní vysokoproudé LiFePO4 baterie. Kromě vlastní značky LITE BLOX se výrobce také zabývá poskytováním služeb mnoha zákazníkům v automobilovém průmyslu a profesionálním motorsportu pomocí zakázkových bateriových řešení a malosériových aplikací. Všechny produkty jsou vybaveny technologicky pokročilým systémem správy baterií s rozhraním IOT a možností integrace přes CAN-bus. To znamená, že všechny baterie mohou být monitorovány v terénu a v případě potřeby servisovány na dálku. Společnost také nabízí komplexní podporu pro všechny své produkty.