NEWSLETTER LOTUS CAR PRAHA - ÚNOR 2020

 Vstoupili jsme do magického roku 2020 a připravili jsme pro Vás, fanoušky vozů LOTUS, mnoho akcí, kde doufáme, že se s vámi potkáme. Přinášíme vám novinky ze světa značky LOTUS.

Lotus Cars v současné době prochází největší změnou ve své dlouholeté firemní historii, kterou podporuje nový majitel Geely.

Celý automobilový svět se začíná měnit a Lotus Cars dělá vše proto, aby se v blízké budoucnosti umístil na předních pozicích, spolu s ostatními hráči na trhu.

Každý výrobce je momentálně nucen přehodnotit svoji modelovou řadu, protože předpisy jsou na celém světě stále přísnější. Co chce však Lotus zachovat i do budoucna je jeho DNA v duchu Colina Chapmana.

Nikdy nebyl vhodnější čas než nyní pořídit si sportovní vůz Lotus jako je Elise, Exige a Evora. Nikdo neví, co přinese automobilová budoucnost, ale jedna věc je jasná, změní se.

Řiďte nyní Lotus a zažijte sílu, emoce a nadšení jednoho z posledních autentických sportovních vozů.

Znovu objevíte úsměv na tváři, který bude trvat celé hodiny. Život je příliš krátký na to, abyste řídili nudné vozy nebo čekali na zítra.

 

LOTUS AKCE

3. -5.dubna

AUTOSHOW PRAHA

I tento rok se s námi budete moci potkat na největší autoshow v Česku, která bude probíhat od 3. do 5.dubna na výstavišti PVA Letňany. Opět nás najdete v hale číslo 5, kde se těšíme na Vaši návštěvu.

DALŠÍ INFORMACE:

20.dubna

ZAHÁJENÍ SEZÓNY 

Stejně jako loňský rok, tak i tento se budeme účastnit zahájení sezóny na závodním okruhu v Brně. Ve spolupráci s KSA vám znovu nabídneme jedinečný zážitek porovnat své síly s jinými luxusními sportovními vozy.

REGISTRACE ZDE:

18.května

LOTUS DAY na závodním okruhu v Mostě

Svátek pro všechny fanoušky Lotusů. Již třetí ročník úspěšné akce, kde pro vás a vaše Lotusy máme od 14 do 18 hodin exkluzivně uzavřen závodní okruh v Mostě. Další výhodou akce je, že na závodním okruhu vždy jezdí maximálně 10 automobilů, takže ať jste závodník nebo rekreační jezdec, najdete zde svou stopu. Pro všechny je v průběhu dne přichystané občerstvení a opět na vás budou čekat poháry a ceny v jednotlivých kategoriích.

REGISTRACE ZDE:

VOZY NA PRODEJ

Na našem showroomu v Horních Počernicích na vás vždy čekají Lotusy k okamžitému prodeji. Jedná se o nová vozidla za zvýhodněné ceny. Přijďte si je prohlédnout a vyzkoušet. V případě jakýchkoliv dotazů je vám zde k dispozici pan Jiří Pich, na kterého se můžete obracet osobně nebo telefonicky na 602 227 644.

EVORA GT430

Jedinečný vůz pro všechny milovníky rychlých aut z limitované edice. Bylo vyrobeno pouze 60 vozů a jeden čeká na našem showroomu.

Další informace

EVORA GT410 Sport

Závodní duch, komfort a elegance, to vše se snoubí ve voze Evora. Její jedinečný a nepřehlédnutelný vzhled způsobí rozruch na každém místě. Sportovní vůz, se kterým si můžete od kávy odskočit na závodní okruh a vrátit se po své ose zpět domů.

Další informace

EXIGE Sport 410

Ryze sportovní vůz bez kompromisů. Vynikající ovladatelnost a nízká hmotnost nechá vaše soupeře za vámi. Karbonové doplňky, které stlačí hmotnost, ve vás probudí závodníka.

Další informace
 

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Chcete připravit svůj LOTUS na sezónu 2020 včas?

Pak neváhejte navštívit náš autorizovaný servis, kde poskytneme vašemu vozu Lotus náležitou péči a přípravu na náročnou sezónu.

Ceny autoservisu najdete zde:
 

Váš Lotus vám bude dobrým společníkem pouze, pokud mu budete poskytovat náležitou péči, kterou si zaslouží. 

Nezapomínejte, že před a po každé akci je nutné vůz nechat zkontrolovat v autorizovaném servisu, jinak hrozí riziko ztráty záruky.

A co připravit na sezónu i sebe?

Softsheelová bunda

Neuvěřitelně elegantní, lehká softshellová bunda na zapínání, s límcem a reflexním stříbrným nápisem LOTUS na přední a zadní straně. Kapsa na levém rameni se zipem,dvě kapsy na zip s reflexními stříbrnými detaily a užitečná vnitřní kapsa na hrudi.

3.690 Kč

Koupit

Triko LOTUS šedé

Šedé tričko s nápisem Lotus ve stříbrném reflexním tisku na hrudi. Na pravém rukávu je umístěna britská vlajka a v pasu je zelený štítek Lotus.

950 Kč

Koupit

Čepice šedá

Klasická šedá čepice Lotus s nápisem Lotus v reflexní stříbrné barvě na přední části, limetkově zelená vlajka GB na zadní straně a lemováním na kšiltu.  

790 Kč

Koupit

LOTUS CAR VIP club

Vlastníte vůz LOTUS? Přihlaste se do VIP clubu LOTUS CAR PRAHA. Jako první získáte novinky o LOTUS akcích a slevy do e-shopu.  

STÁS SE ČLENEM VIP CLUBU
 

 Sledujte nás

Snažíme se vám každý den přinášet novinky ze světa značky Lotus. Sledujte nás na sociálních sítích nebo nám jednoduše napište.

facebook
instagram
 

Navštivte nás

Bystrá 2847/14
193 00, Horní Počernice - Praha 9

Jiří Pich -jednatel

+420 602 227 644

jiri.pich@lotuscarpraha.cz

Navštivte nás ještě dnes na naše showroomu.

LOTUS CAR PRAHA - jediný autorizovaný dealer vozů LOTUS v Česku

Email jste obdržel na základě udělení vašeho souhlasu a přihlášení se k odebírání novinek od společnosti Lotus Car Praha

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. 
Odhlásit se můžete zde: